Šiais metais čempionatas vadinsis naujo generalinio rėmėjo vardu. “Volfas Engelman Lietuvos pulo čempionatas” – šis netrumpas žodžių derinys puikiai tinka tikram pulo maratonui, nes vyrų, moterų, veteranų ir sportininkų ratukuose grupėse bus varžomasi keletoje pulo disciplinų, o visas renginys truks net keturias dienas.

“Džiaugiamės, kad pradedame partnerystę su vienais Lietuvos verslo lyderių ir drąsių minčių nestokojančiais profesionalais – “Volfas Engelman”. Smagu, kad pulas tampa vis populiaresniu. Po pernykščio, sėkmingesnio nei patys tikėjomės, bandymo išeiti į “didžiąsias arenas” ir pradėti tiesiogines pulo varžybų vaizdo transliacijas su komentatoriais, tą patį darysime ir šiemet. Lauksime visų žiūrovų nemokamai apsilankant Prienų arenoje ar tiesiogiai stebėti geriausias dvikovas per delfi.tv.” – teigė Lietuvos Pulo Federacijos prezidentas Tomas Brikmanis.

“Pradėti bendradarbiavimą su pulo bendruomene mus paskatino džentelmeniška, tačiau tuo pat ir labai demokratiška, šios sporto šakos atmosfera. Net ir verdant aršiausiai kovai nepamirštama, kad svarbiausia - pagarba varžovui, etiketo laikymasis ir, savaime suprantama, puikus laikas su draugais. Tai puikiai tinka mūsų prekinio ženklo vertybėms” – pridėjo “Volfas Engelman” marketingo vadovas Mantas Matukaitis."