Praėjusią savaitę Prienų Arenoje nuo ketvirtadienio ryto  iki sekmadienio vakaro vyko Volfas Engelman Lietuvos Pulo Čempionatas. Išsidalinta net 13 apdovanojimų komplektų. Pulistai skirtingose žaidimo disciplinose varžėsi vyrų, moterų, veteranų, žmonių ratukuose ir komandinėse įskaitose.

Vyrų grupėje favorito vardą patvirtino 20-metis vilnietis Pijus Labutis. Laimėjęs visas keturias disciplinas jaunoji pulo žvaigždė pelnė jau 14-ąjį iš eilės Lietuvos pulo čempiono titulą ir pasiekė fenomenalų pasiekimą, t.y. tris metus iš eilės laimėjo visas varžybas vyrų grupėje. Pijui tai ir puiki treniruotė prieš netrukus vyksiantį Pasaulio Pulo Čempionatą Katare.

Neoficialioje miestų įskaitoje taip pat daugiau apdovanojimų susirinko vilniečiai. Prie keturių Pijaus titulų Marius Ganusauskas pridėjo sidabrą ir 2 bronzas, Saulius Vaitukaitis ir Vilius Schulte- Ebbert - po bronzą. Kitų miestų “sąskaitoje” - kauniečių Mariaus Jofės, Martyno Aleksonio ir Daumanto Dieninio sidabro bei bronziniai prizai ir jaunojo klaipėdiečio Kęstučio Žadeikio bronza.

Veteranų įskaitoje du titulus iškovojo kaunietis Darius Parnarauskas, po vieną prieniškis Gintautas Danilevičius ir kaunietis Gintaras Sulžickas. Moterų grupėje čempionių titulus pasidalino Miglė Strumskytė ir Neringa Rimšelienė, žmonių ratukuose varžybose - Maksim Suchanov ir Modestas Žvilauskas. komandinę taurę namo parsivežė Kauno “Entry” biliardo klubas.

Prienų arenoje tokio formato čempionatas vyko jau antrus metus iš eilės. 12 stalų, 60 sportininkų, tiesioginės transliacijos su komentarais internetu. Iš biliardo klubų persikelti į areną - ypatingas renginys ir sportininkams, ir žiūrovams, kurie stebėti pulo šventės Prienuose buvo kviečiami visiškai nemokamai.