Įvyko pirmasis naujo tipo turnyras Lietuvoje - Miestų Taurė. Lazdas šiose varžybose suremė po penkis geriausius laikinosios ir oficialiosios sostinių atstovus. Varžybos vyko netradicinėje erdvėje – vienai dienai pulo stalas buvo sumontuotas neseniai duris atvėrusioje “Volfas Engelman Studijoje”. 

Pasirinktas dar nebandytas Lietuvoje “Mosconi Cup” formatas. Tai daugiausiai dėmesio sulaukiančios pulo varžybos, kur jau virš dviejų dešimtmečių kasmet kovoja po penkis geriausius Europos ir JAV pulo žaidėjus. Žaidėjai varžosi ir po vieną, ir žaisdami poromis. Tokio formato mačus stebėti įdomu ir dėl tvyrančios ypatingos emocingos atmosferos, kai komandos draugai aktyviai palaiko prie stalo esančius žaidėjus. Daugiau emocijų nei įprastai žaidėjams nedraudžia ir varžybų teisėjai. 

Šis mačas tarp Kauno ir Vilniaus vainikavo pernai metais startavusios Kauno Pulo Lygos pirmąjį sezoną. Tai tris Kaune vykstančius savaitinius turnyrus vienijanti lyga, kurios kovose pernai sudalyvavo net 230 pradedančių ir pažengusių pulo žaidėjų. Pakovoti prieš vilniečius buvo pasirinkta dėl to, kad jie praktiškai kas savaitę atvyksta į Kauną susitikti prie pulo stalų.

Pirmojoje kovoje vilniečiai Pijus Labutis ir komandos kapitonas Mindaugas Gedvygas poroje gan nesunkiai įveikė kauniečius Mantą Nedzviecką ir VIlių Varanką (1:0). Kiek sėkmės pritrūko ir puikiai kovojusiam Edgarui Jurelevičius, kuris nusileido Sauliui Vaitukaičiui (2:0). Trečiame mačę Justinas Bauža ir Vilius Schulte-Ebbert vėl nuskriaudė kauniečius Marių Jofę ir Daumantą Dieninį (3:0). Ketvirtojoje kovoje Vilnius šovė stambaus kalibro šūvį, poroje pastatęs P. Labutį ir S. Vaitukaitį. Neatsilaikiusiems M. Nedzvieckui ir E. Jurelevičiui teko pripažinti jų pranašumą (4:0).

Kauno viltis atgaivino D. Dieninis, nukovęs J. Baužą (4:1) ir M. Jofė su V. Varanka, įveikę V. Schulte ir M. Gedvygą (4:2), bet "patraukti" daugiau Kaunui nepavyko - M. Nedzvieckas turėjo pripažinti P. Labučio pranašumą septintajame mačę (5:2). Pirmoji miestų taurė iškeliavo į Vilnių, bet kauniečiai jau rezga revanšo planus.