Atstovauti Lietuvą Europos čempionate

Iškovoti medalį

Dalyvavimas Europos čempionate

Užimti bent 3-ią vietą

2019 Europos čempionate dalyvavo 7 Lietuvos rinktinės nariai.  Pijus Labutis iškovojo du aukso medalius iš dviejų U23 grupėje. Taip pat, P. Labutis vyrų grupėje iškovojo 5-8 vietą pulas-10 disciplinoje.

Aukšto meistriškumo sporto programos gautas finansavimas, nuosavos LPF lėšos, nuosavos sportininkų lėšos

Kvalifikuotis į Pasaulio čempionatą

Patekti į Europos reitingą

Būti Europos reitingo pirmame 16-tuke

Pijus Labutis nors ir nepateko į geriausių žaidėjų 16-tuką, tačiau laimėdamas du Europos čempionatus kvalifikavosi į Pasaulio čempionatą

Aukšto meistriškumo sporto programos gautas finansavimas, nuosavos LPF lėšos, asmeniniai sportininko rėmėjai

Dalyvauti tarptautinėse varžybose

Dalyvavimas Europos taurės ir kitose varžybose užsienyje.

Tarptautiniame turnyre „Eurotour“ buvo iškovotos dvi 3-ios vietos. Mezz Hill Hill Open turnyre Pijus Labutis laimėjo 2-ąją vietą. Ljubljana Open P. Labutis laimėjo 1-ąją vietą.

Asmeniniai sportininko rėmėjai, nuosavos sportininkų lėšos

Lietuvos pulo čempionato organizavimas

Surengti aukščiausio lygio pulo varžybas.

Sporto inventorius

Naujos dangos      16-ai pulo stalų, profesionalūs pulo rutuliai

Kauno PC „Akropolis“ vykusiame Lietuvos pulo čempionate buvo pastatyta 10 profesionalių pulo stalų. Kiekvienas iš jų turėjo naujas dangas bei profesionalius pulo rutulius.

Rėmėjai, nuosavos LPF lėšos

Užtikrinti aukšto lygio varžybas

Varžybų vykdymo personalas

4 asmenys/4 dienos

Lietuvos pulo čempionato metu dirbo 4 asmenys. Be jų buvo nemažai savanorių.

Aukšto meistriškumo sporto programos gautas finansavimas, rėmėjai, nuosavos LPF lėšos

Užtikrinti 60-ies dalyvių skaičių

Renginio reklama, anonsavimas ir kita komunikacija.

Informuoti dalyvius apie čempionatą, surinkti varžybų stebėtojų auditoriją

Prieš Lietuvos pulo čempionatą buvo nuolatos rašoma apie artėjančias varžybas. Buvo rašomi straipsniai įvairiuose portaluose, užsakomos reklamos.